Chalupa se nachází u Lučního potoka v malé obci Býčkovice nedaleko Litoměřic a nabízí ubytování pro 8-10 osob - je ideální pro rodiny s dětmi.

Chalupa

Chalupa je vkusně zařízená a je tu kromě ložnic a světnice s kuchyní i celá místnost v prvním patře sloužící jako herna pro děti. Pro relaxaci uvnitř domku je k dispozici sauna. Ve světnici je televize, ale i gramofon s deskami. Knížky a stolní hry pro dospělé i děti. Internet v chalupě (připojení přes Wi-fi) pomůže těm, které dohání práce i na dovolené, anebo pomůže najít jízdní řád či akce konající se v okolí.

Přízemí

Ve světnici jsou kachlová krbová kamna, která poslouží v chladnějších dnech k zatopení a zpříjemnění atmosféry. Světnice je oddělená od kuchyně jen částečně. V kuchyni je plně vybavená linka se sporákem, kombinovanou lednicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem a rychlovarnou konvicí.
Koupelna je vybavena sprchovým koutem, pračkou, umyvadlem a el. bojlerem. WC součástí koupelny. Vše v příjemné modrobílé kombinaci.

Patro

V prvním patře jsou obě ložnice. V ložnici č. 1 je manželská postel + 2 postele. Možno přidat přistýlku či dětskou postýlku. V ložnici č. 2 je více místa, a proto kromě volitelného rozložení manželské postele na dvě jednotlivá lůžka tu je palanda (dvě standardní lůžka) a je možno přidat přistýlku anebo /i dětskou postýlku. Mezi ložnicemi je již zmíněná herna pro děti s malou televizí a DVD přehrávačem. (V herničce je gauč, který může posloužit jako 2 přistýlky, které je lepší v zimním období v případě 6 ubytovaných lidí využít, než použít postele v druhé ložnici a topit tam elektrikou.)

Zahrada

Velká oplocená zahrada za chalupou nabízí možnosti posezení u grilu, ohně, ale také atrakce pro děti: houpačky, trampolína, skluzavka, pískoviště, venkovní sprcha na osvěžení i cákání. Je zde dostatek prostoru, a tak dospělí si vychutnají příjemné posezení pod lískáčem u krbu, naopak děti se mohou vyřádit nejen na atrakcích, ale i s venkovními hračkami a s míčem a přitom jsou na očích svých rodičů.

Na zahradě je umístěn velký kotec s boudou pro psa (případně i dva psy). 

Vaši čtyřnozí miláčkové jsou též vítáni v přízemí domečku, ale do prvního patra je jim vstup zakázán (především kvůli dětem či alergickým klientům).

Nejbližší okolí

Chalupa se nachází ve slepé ulici, kde se děti mohou prohánět na kolech, koloběžkách či jiných hejblatech.

50 metrů od chalupy je hospůdka s výborným pivem - Březňákem

100 metrů od chalupy (na druhém břehu potoka) - je náves, na které se nachází krásné dětské hřiště a autobusová zastávka

200 metrů od chalupy je zelinářství s čerstvou zeleninou i ovocem od místních pěstitelů

400 metrů  od chalupy je fotbalové hřiště a nad ním o dalších 100 metrů dále je rybník vhodný nejen pro rybaření, ale i pro otrlejší plavce a v zamrzlém stavu  se na něm krásně bruslí

Nejbližší krámek je už jen v Ploskovicích, které jsou vzdálené 1km od Býčkovic 

Koupání

V potoce před chalupou se děti rády vycachtají, ale máte-li své ratolesti rádi, tak si je jistě ohlídáte, aby nešly do méně bezpečných míst...

Nejbližší koupaliště je v Těchobuzicích (přírodní koupaliště 2km odtud). Další info najdete v záložce Okolí.

Též nabízíme:

  • dvoumístný vozík za kolo k zapůjčení BEZPLATNĚ

 Ve vesnici je možno zakoupit výborné čerstvé ovoce a zeleninu přímo od pěstitelů za velmi dobré ceny! DOPORUČUJEME!

Pronajímatelé bydlí kousek od pronajímané chalupy, a proto jakýkoliv problém můžeme společně rychle vyřešit...

Pronájem chalupy je přes letní prázdniny možný pouze na celý týden a to v intervalu od soboty do soboty. Mimo letní prázdniny pak jste vítáni na víkendové pobyty, ale i kdykoliv během všedních dnů - zkrátka dle Vašeho požadavku.

V celém domečku je KOUŘENÍ ZAKÁZÁNO, avšak venku je kuřácký koutek připraven.

 Vozík za kolo 

    Vozík za kolo zn. Croozer